Bize Katılın

Gönüllü Olun

Uluslararası Kayıp Çocuk Araştırma ve İstismar Önleme Derneği, vaka yönetimi, bağış toplama ve aradaki her şey gibi çeşitli alanlarda çok çeşitli kariyer fırsatları sunar. Ana misyonumuz olan kayıp çocukları bulmak, çocukların cinsel istismarını azaltmak ve gelecekte çocuk mağduriyetini önlemek için bize katılacak tutkulu ve yetenekli profesyonellere her zaman ihtiyacımız vardır.

Bununla beraber, UKAİM ödüllendirici ve eğitim açısından zenginleştirici staj fırsatları sunar. Staj Programımız, Bahar, Yaz ve Güz dönemlerinde başlayan programlarla yıl boyu sürmektedir.

Bizlere ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası, vatandaşlık numarası, yaşadığınız il ve ilçe, mesleğiniz ve hangi alanlarda gönüllü olarak çalışmak istediğinizi yardim@ukaim.org adresinden iletmeniz halinde sizlere geri dönüş sağlayacağız. Mail atmanız halinde UKAİM’in bütün çalışmalarından e-posta ve sms ile haber almak istediğinizi, Kişisel Veri Politikamızı okumuş onaylamış sayılırsınız.

Kurumsal Ortak  veya Çözüm Ortağı Olun

Uluslararası Kayıp Çocuk Araştırma ve İstismar Önleme Derneği, misyonu kayıp çocukların bulunmasına yardımcı olmak, çocukların cinsel sömürüsünü azaltmak ve çocuk mağduriyetini önlemek olan özel, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. UKAİM, çocuk kaçırmalarının önlenmesi, kayıp çocukların kurtarılması ve çocukların cinsel sömürüsünü önleme ve bunlarla mücadele etmek için hizmetler sunmaya yardımcı olmak için aileler, mağdurlar, özel sektör, kolluk kuvvetleri ve toplum gönüllüleriyle birlikte çalışır.

Bizlere kuruluşunuz hakkında bilgilerin bulunduğu ve hangi alanlarda kurumsal ortak veya çözüm ortağı olarak çalışmak istediğinizi yardim@ukaim.org adresinden iletmeniz halinde sizlere geri dönüş sağlayacağız. Mail atmanız halinde UKAİM’in bütün çalışmalarından e-posta ve sms ile haber almak istediğinizi, Kişisel Veri Politikamızı okumuş onaylamış sayılırsınız

Bağış Yapın

Çocukların kendilerini gerek sosyal ve gerek çevrimiçi ortamlardaki potansiyel risklerden nasıl koruyacaklarını anlamalarını sağlamak hepimizin sorumluluğundadır. Çocuklarımızın karşılaştığı tehditler sürekli gelişiyor ve bu tehditleri belirlemek ve çocukları nasıl daha iyi koruyacağımızı bulmak için her gün çok çalışıyoruz. Ülkenin kar amacı gütmeyen kayıp çocukların araştırılması ve çocuk istismarının önlenmesi ile ilgili tüm konularda kapsamlı raporlama merkezi olan UKAİM, kaçırma, istismar ve sömürüye karşı mücadeleye öncülük etmektedir.

Aşağıdaki hesap numaraları aracılığıyla kuruluşumuza bağışta bulunabilirsiniz. UKAİM bağışçılarının bilgilerini hiçbir şekilde paylaşmamakta ve gizli tutmaktadır.