Erişilebilirlik Beyan

UKAİM Erişilebilirlik Taahhüdü

Herkesin yayın içeriklerine erişilebilirliği noktalarımızdan biri haline getirdik. Bu kapsamda ekiplerimiz sürekli çalışma performansıyla hizmetlerimizin erişilebilirliğini geliştirmeye çalışmaktadır. Daha yüksek erişilebilirliğe sahip bir Uluslararası Kayıp Çocuk Araştırma ve İstismar Önleme Derneği için attığımız adımlara dair bazı örnekler:

  • Tasarım güncellemeleri: Erişilebilir olmak tasarım sistemimizin temel prensiplerinden biridir. Tasarımcılarımız, tasarım güncellemeleri kapsamında erişilebilirlik danışmanlarıyla birlikte çalışır.
  • Erişilebilirlik testleri: Birden fazla ekran okuyucu ve erişilebilirlik araçlarıyla uyumluluk açısından web sitemizi ve mobil uygulamalarımızı test ederiz.
  • Sürekli araştırma: Hizmetlerimizi denetlemeleri ve herkes için erişilebilirliği geliştirmek için önerilerde bulunmaları için erişilebilirlik danışmanlarıyla birlikte çalışırız.

Erişilebilirlik Yardımı

Uluslararası Kayıp Çocuk Araştırma ve İstismar Önleme Derneği Web Sitesi olan ukaim.org kullanımına veya erişilebilirliğine dair sorun yaşıyorsanız veya hizmetlerimizin erişilebilirliğini nasıl iyileştirebileceğimize dair herhangi bir öneriniz varsa yardim@ukaim.org adresinden bize e-posta göndermekten lütfen çekinmeyin. Fikirleriniz bizim için değerlidir.